ib
Žádost o účet u IB Kontakty

 

 

Interactive Brokers

 

Obchodujte na světových burzách jako profesionálové!

 

Interactive Brokers je třetím rokem v řadě vyhlášen nejlepším online brokerem na světě.
Interactive Brokers je především rychlejší, levnější i bezpečnější.
Nejnižší poplatky: 200 akcií za 1,30 USD nebo méně, futures kontrakt za 2,63 USD nebo méně.
Účet může být naplněn i v českých korunách (CZK) přes HSBC Bank v Praze.

 

Založte si obchodní účet u Interactive Brokers.

 

Žádost o účet u Interactive Brokers zahájíte kliknutím na odkaz zde:
https://www.interactivebrokers.com/
V samostatné záložce vašeho prohlížeče se otevře zabezpečené spojení s IB
a uvidíte první stránku registračního formuláře.

 

Společnost Interactive Brokers nemá v ČR pobočku nebo oficiální zastoupení. Jako první v Evropě získal trader Mgr. Miroslav Hrad po letech vzájemné spolupráce s Interactive Brokers status IB Partner Referrer, který vidí do procesu vámi zakládaného účtu u IB. Může vám tak účinně pomoci. Zároveň však nemusíte mít obavu, váš účet je zcela veden na vaše jméno, všechny soukromé údaje vidíte pouze vy a samozřejmě všechny finanční prostředky spravujete taky pouze vy. Vaše jistota je založena na vztahu přímo mezi vámi a Interactive Brokers. Mezi vámi a Interactive Brokers nestojí žádný prostředník.

 

Pozor, občas se někdo vydává za pobočku/zastoupení/počeštění Interactive Brokers nebo platformy TWS v ČR nebo SR, obvykle to znamená několikanásobné zvýšení poplatků a celkově velké riziko, buďte proto opatrní.

 

Registrací přes uvedený odkaz získáte označení Referred Client: my tak máme nárok na provizi a vy se na nás po dobu až tří let můžete obracet, když budete potřebovat jakoukoliv radu ve věci Interactive Brokers. Zdarma vám poradíme při zakládání účtu, zadávání příkazů i se základy obchodování, samozřejmě pomůžeme i s případným rušením účtu a podobně.

 

 

 

Interactive Brokers