ib
Žádost o účet u IB Kontakty

 

 

Výběry a vklady financí na účet a z něj u IB

 

Upozorňujeme, že příchozí platbu na účet IB je potřeba předem ohlásit. Jedná se o bezpečnostní prvek; neohlášená platba bude vrácena zpět do banky odesílatele.

 

Zadání převodu financí

 

Ze stránek společnosti InteractiveBrokers vstoupíte vpravo nahoře tlačítkem Login do sekce Account Management. Po ověření identity na přihlašovací obrazovce se dostanete k administraci svého účtu u IB.

 

převody financí do a z IB

 

Vlevo dole v sekci Funds Management kliknete na položku Fund Transfers.

 

převody financí do a z IB

 

Zobrazí se vám okno s disponibilním stavem vašeho účtu. Pro nastavení opakující se transakce klikněte na tlačítko Create Recurring Transaction, jinak přejděte rovnou k položce Transaction.

 

 

Výběr financí z účtu u IB

 

Vyberete směr transakce: Withdraw Funds pro výběr, tedy převod svých financí od IB na svůj bankovní účet. Zvolíte metodu Wire - převodem a kliknete na Add New Instruction. Vyberete bankovní převod. Naskočí formulář pro vyplnění identifikace platby a vaší banky. Vyplníte a kliknete na Continue. Potom vyplníte částku. V dalším okně platbu zkontrolujete a odešlete. Na vašem bankovním účtě se objeví obvykle už druhý pracovní den, ale záleží i na rychlosti zpracovávní vaší bankou.

 

převody financí z IB

 

 

převod financí z IB

 

 

Vklad financí na účet u IB

 

Vyberete směr transakce: Deposit Funds pro vklad svých finančních prostředků na účet do IB. Zvolíte metodu Wire - převodem a kliknete na Add New Instruction. Naskočí formulář pro vyplnění identifikace platby a vaší banky. Zkontrolujete a stisknete Continue. Ze své banky pak přesně odešlete tuto ohlášenou zahraniční platbu (s poplatky na své straně).

 

převody financí doIB

 

 

Přehled ohlášených i realizovaných finančních pohybů

 

Přehled ohlášených i realizovaných finančních pohybů si můžete kdykoliv zkontrolovat v menu Funds Management pod položkou Transaction History.

 

přehled pohybů financí IB